Compara produse
| Tip | Luneta de vanatoare |
|---|---|
| Magnificare | 5-20X |
| Distanta optima de privire | 101,6-91,4 |
| Pupila de iesire | 2.2 mm |
| Lungime | 357 mm |
| Diametru obiectiv | 44 mm |
| Diametru tub | 25,4 mm |
| Diametru exterior obiectiv | 52 mm |
| Diametru exterior ocular | 44 mm |
| Ajustare gradare | 1 clic:1/8 |
| Ajustare interna maxima | 34MOA |
| Setari paralaxa | 45,72 la ∞ |
| Camp vizualizare la 100m | 6,7-1,7 |
| Reticul | Duplex/BDC |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Greutate | 540 g |
| Culoare | Mat |
| Cod produs | BRA14071 |
| Garantie persoane fizice | 2 ani |


