Compara produse
| Inaltime maxima | 162cm |
|---|---|
| Inaltime pliat | 61cm |
| Inaltime minima | 58cm |
| Incarcare ideala | 2.5kg |
| Sectiune picioare | 3 |
| Greutate | 1.82kg |
| Material | aluminiu |
| Husa transport | da |
| Inaltime maxima | 162cm |
|---|---|
| Inaltime pliat | 61cm |
| Inaltime minima | 58cm |
| Incarcare ideala | 2.5kg |
| Sectiune picioare | 3 |
| Greutate | 1.82kg |
| Material | aluminiu |
| Husa transport | da |