ProStaff 3-9x50 M BDC
1.099,99 lei
Prețul include TVA 21%
Prețul NU include transport - 19.99 lei
Disponibilitate: Indisponibil
Descriere
Dispozitivul ProStaff 3-9x50 cu reticul BDC are un obiectiv cu diametrul de 50 mm, cu lentile mult-strat, care vă permit să localizaţi ţinta mai rapid şi mai uşor în condiţii de lumină şi contrast reduse.
Specificatii tehnice
| Tip | Luneta de vanatoare |
|---|---|
| Magnificare | 3-9x |
| Distanta optima de privire | 91.0 (la 3x)/91.0 (la 9x) mm |
| Pupila de iesire | 5.6mm (la 9x) |
| Lungime | 318mm |
| Diametru obiectiv | 50mm |
| Diametru tub | 25.4mm |
| Diametru exterior obiectiv | 60.3mm |
| Diametru exterior ocular | 44mm |
| Ajustare gradare | 7mm la 100m - 1/4MOA/1 clic |
| Ajustare interna maxima | 80 MOA |
| Setari paralaxa | 91.44m |
| Camp vizualizare la 100m | 11.3m(la 3X) / 3.8m(la 9X) |
| Reticul | BDC |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Greutate | 495g |
| Culoare | Mat |
| Cod produs | BRA40204 |
| Garantie persoane fizice | 2 ani |
* Fotografiile produsului Nikon ProStaff 3-9x50 M BDC au caracter orientativ si pot contine accesorii care nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice si pretul sunt informative, pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
* Toate preturile afisate pe site includ TVA.
* Termenul de livrare este de maxim de 10 zile de la data confirmarii de catre banca a achitarii produsului in cazul transferului bancar sau a confirmarii comenzii de catre agentul economic in cazul platii ramburs. In cazul nedorit al unor intarzieri datorate transportatorului, a unui caz fortuit sau de forta majora, situatii prevazute la art. 1351 Cod Civil consumatorul poate solicita restituirea sumei achitate prin email sau apel telefonic si vom procesa in cel mai scurt timp posibil. Prin efectuarea comenzii si achitarea costului consumatorul corect informat accepta acesti termeni.
* Toate preturile afisate pe site includ TVA.
* Termenul de livrare este de maxim de 10 zile de la data confirmarii de catre banca a achitarii produsului in cazul transferului bancar sau a confirmarii comenzii de catre agentul economic in cazul platii ramburs. In cazul nedorit al unor intarzieri datorate transportatorului, a unui caz fortuit sau de forta majora, situatii prevazute la art. 1351 Cod Civil consumatorul poate solicita restituirea sumei achitate prin email sau apel telefonic si vom procesa in cel mai scurt timp posibil. Prin efectuarea comenzii si achitarea costului consumatorul corect informat accepta acesti termeni.


Comentariile utilizatorilor pentru ProStaff 3-9x50 M BDC
Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificati. [ Conectare | Inregistrare ]