Compara produse
| Tip microfon | Omnidirectional |
|---|---|
| Raspuns in frecventa | 20 Hz - 20 kHz (Low Cut Off); 100 Hz - 20 kHz (Low Cut On) |
| Sensibilitatea microfonului | - |
| Raport semnal-zgomot (SNR) | - |
| Nivel maxim de presiune sonora (SPL) | 120 dB SPL |
| Distanta maxima de transmisie | 400 m (atunci cand este utilizat cu receptorul DJI Mic Mini din pachet); 300 m (atunci cand este utilizat cu receptorul DJI Mic Mini Mobile in modul Green Light cu doua transmitatoare DJI Mic Mini 2 sau DJI Mic Mini); 200 m (atunci cand este utilizat cu receptorul DJI Mic Mini Mobile in modul Blue Light, combinand oricare doua transmitatoare DJI Mic Mini 2, Mic 3, Mic Mini, sau Mic 2) (Toate distantele sunt masurate intr-un mediu deschis, fara obstacole si fara interferente. Datele sunt doar cu titlu informativ) |
| Numar transmitatoare (TX) | 1 |
| Tip transmitator | Clip-on |
| Numar receptoare (RX) | - |
| Tip receptor | - |
| Frecvente de operare | 2.400-2.4835 GHz |
| Ecran | - |
| Stocare interna | - |
| Carcasa de incarcare | Nu |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 114 mAh (TX) |
| Autonomie | Aprox. 70 minute (TX) |
| Timp de incarcare | Aprox. 70 minute (TX) |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3, USB-C |
| Alte functii | Noise Cancelling |
| Dimensiuni (L×W×H) | 28.58x28.04x13.52 mm (TX) |
| Greutate | 11 g (TX) |
| Continut pachet | 1 x Transmitator DJI Mic Mini 2; 1 x Protectie impotriva vantului (negru/gri); 1 x Magnet pentru clip DJI Mic Mini 2; 1 x Husa compacta DJI Mic Mini; 1 x Dock incarcare DJI Mic Mini 2; 2 x Carcasa frontala magnetica DJI Mic Mini 2 (Obsidian Black & Glaze White) |
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Garantie baterii | 6 luni |
| Cod produs | CP.RN.00000531 |


