DJI Osmo Nano 128GB - Camera de actiune ultra-portabila 4K
1.649,99 lei
Prețul include TVA 21%
Prețul NU include transport - 19.99 lei
Prețul NU include DEEE - 1.45 RON (TVA inclus)
Disponibilitate: precomanda
Cumpara in 12 rate fara dobanda:
137,50 lei / luna
Descriere
Pentru a beneficia de cele mai bune condiții (garanție, actualizări și suport), recomandăm activarea produsului DJI în termen de 24 de ore de la achiziție.
Specificatii tehnice
| Dimensiuni (L×W×H) | 57.3x29.5x28 mm (camera); 59.1x42.2x22.3 mm (Vision Dock multifunctional) |
|---|---|
| Greutate | 52 g (camera); 72 g (Vision Dock multifunctional) |
| Rezistenta la apa | 10 m (camera), Rezistenta la stropire IPX4 (camera + Vision Dock multifunctional) (Inainte de utilizare, strange bine protectia lentilei. Nu se recomanda folosirea exclusiva a camerei pentru filmari subacvatice pe termen lung sau in medii cu presiune ridicata a apei. Nu utiliza camera in apa termala sau in medii subacvatice extreme si nu o lasa sa intre in contact cu lichide corozive sau necunoscute) |
| Numar microfoane | 2 |
| Ecran | Tactil: 1.96 inch 326 ppi 314x556 pixeli, 800 cd/m2 |
| Stocare interna | 128 GB (107.6 GB disponibili) |
| Slot memorie | card microSD/microSDXC |
| Senzor de imagine | 1/1.3 inch CMOS |
| Rezolutie | 35 MP |
| Unghi de cuprindere | 143° |
| Distanta minima de focalizare | 0.35 m |
| Diafragma | f/2.8 |
| Interval ISO | Foto: 100-25600; Video: 100-25600 |
| Viteza declansator | Foto: 1/8000-30 s; Video: 1/8000s-pana la limita cadrelor pe secunda |
| Rezolutie maxima imagine | 6880x5160 pixeli |
| Moduri fotografiere | Fotografie unica 35 MP; Fotografiere in rafala: pana la 30 imagini/3 s; Temporizator: Oprit/0.5/1/2/3/5/10 s |
| Rezolutie video | 4K (4:3): 3840x2880 pixeli la 24/25/30/48/50 fps, 4K (16:9): 3840x2160 pixeli la 24/25/30/48/50/60 fps, 2.7K (4:3): 2688x2016 pixeli la 24/25/30/48/50/60 fps, 2.7K (16:9): 2688x1512 pixeli la 24/25/30/48/50/60 fps, 1080p (4:3): 1920x1440 pixeli la 24/25/30/48/50/60 fps, 1080p (16:9): 1920x1080 pixeli la 24/25/30/48/50/60 fps |
| Slow Motion | 4K: 4x (120 fps), 2.7K: 4x (120 fps), 1080p: 8x (240 fps), 4x (120 fps) |
| Hyperlapse | 4K/2.7K/1080p la 25/30 fps: Auto/x2/x5/x10/x15/x30 |
| Timelapse | 4K/2.7K/1080p la 25/30 fps Intervale: 0.5/1/2/3/4/5/6/8/10/15/20/25/30/40 s, 1/2/5/30/60 min; Durata: 5/10/20/30 minute, 1/2/3/5 ore, Nelimitat |
| Format foto | JPEG/RAW |
| Format video | MP4 (HEVC) |
| Format audio | 48 kHz 16-bit; AAC |
| Flux de date video maxim | 120 Mbps |
| Stabilizare | EIS: RockSteady 3.0, HorizonBalancing (EIS nu este disponibil in modurile Slow Motion si Timelapse. Functia HorizonSteady este disponibila pentru modurile video 1080p (16:9), 2.7K (16:9) sau 4K (16:9), cu o rata de 60 fps. |
| Conectivitate | Wi-Fi 6.0 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, USB-C |
| Capacitate acumulator | 530 mAh (camera), 1300 mAh (Vision Dock multifunctional) |
| Tip acumulator | LiPo 1S |
| Autonomie | Pana la 90 minute* (camera), pana la 200 minute* (camera + Vision Dock multifunctional) (*Masurat la o temperatura ambientala de 25°C, cu inregistrare video 1080p/24 fps (16:9), cu functia RockSteady activata, Wi-Fi oprit si ecranele inchise. Datele sunt doar orientative) |
| Continut pachet | 1 x DJI Osmo Nano; 1 x Vision Dock multifunctional; 1 x Snur magnetic; 1 x Clip magnetic pentru sapca; 1 x Carcasa de protectie; 1 x Cablu USB-C - USB-C PD; 1 x Suport magnetic cu articulatie sferica |
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Garantie baterii | 6 luni |
| Cod produs | CP.OS.00000460 |
* Fotografiile produsului DJI Osmo Nano 128GB - Camera de actiune ultra-portabila 4K au caracter orientativ si pot contine accesorii care nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice si pretul sunt informative, pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
* Toate preturile afisate pe site includ TVA.
* Pentru produsele care nu sunt in stoc termenul de livrare este influentat de stocul producatorului si de conditiile de transport. Efectuarea platii unui avans reprezinta acordul consumatorului pentru un termen de comun acord convenit in limita intervalului de 30 zile de la data achitarii avansului. In cazul retragerii tardive din contract pana la indeplinirea obligatiilor vanzatorului compensatiile datorate vor fi egale cu valoarea produsului comandat, dat fiind ca acest produs reprezinta o comanda speciala nefiind uzual in stocul vanzatorului ( in acest caz prestator de servicii ) In cazul in care termenul de livrare depaseste 30 zile suma se va restitui in contul din care a fost efectuata plata. Consumatorul poate solicita anterior restituirii daca doreste sa accepte un termen mai lung decat cele 30 zile prin email indicand perioada agreata. Prin efectuarea comenzii si achitarea costului consumatorul corect informat accepta acesti termeni.
* Toate preturile afisate pe site includ TVA.
* Pentru produsele care nu sunt in stoc termenul de livrare este influentat de stocul producatorului si de conditiile de transport. Efectuarea platii unui avans reprezinta acordul consumatorului pentru un termen de comun acord convenit in limita intervalului de 30 zile de la data achitarii avansului. In cazul retragerii tardive din contract pana la indeplinirea obligatiilor vanzatorului compensatiile datorate vor fi egale cu valoarea produsului comandat, dat fiind ca acest produs reprezinta o comanda speciala nefiind uzual in stocul vanzatorului ( in acest caz prestator de servicii ) In cazul in care termenul de livrare depaseste 30 zile suma se va restitui in contul din care a fost efectuata plata. Consumatorul poate solicita anterior restituirii daca doreste sa accepte un termen mai lung decat cele 30 zile prin email indicand perioada agreata. Prin efectuarea comenzii si achitarea costului consumatorul corect informat accepta acesti termeni.


Comentariile utilizatorilor pentru DJI Osmo Nano 128GB - Camera de actiune ultra-portabila 4K
Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificati. [ Conectare | Inregistrare ]