DJI Mic 3 Receptor wireless
629,99 lei
Prețul include TVA 21%
Prețul NU include transport - 19.99 lei
Prețul NU include DEEE - 1.45 RON (TVA inclus)
Disponibilitate: in stoc
Livrare în 1-3 zile lucrătoare
Cumpara in 12 rate fara dobanda:
52,50 lei / luna
Produse similare
Descriere
Pentru a beneficia de cele mai bune condiții (garanție, actualizări și suport), recomandăm activarea produsului DJI în termen de 24 de ore de la achiziție.
Specificatii tehnice
| Distanta maxima de transmisie | 400 m (Masurat cu functia Lossless Audio dezactivata, intr-un mediu deschis, fara obstacole si fara interferente. Datele sunt doar cu titlu informativ); 80 m (Masurat intr-un mediu cu interferente ridicate intr-un laborator, fara pierderi de pachete de date si cu un sunet clar, de inalta fidelitate) |
|---|---|
| Numar receptoare (RX) | 1 |
| Tip receptor | Montura aparat |
| Frecvente de operare | Wi-Fi: 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz; SDR: 2.400-2.4835 GHz, 5.150-5.250 GHz, 5.250-5.350 GHz, 5.470-5.725 GHz, 5.725-5.850 GHz |
| Ecran | 1.1 inch tactil |
| Carcasa de incarcare | Nu |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 275 mAh |
| Autonomie | Pana la 10 ore |
| Timp de incarcare | Aprox. 50 minute |
| Conectivitate | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4, USB-C |
| Alte functii | Noise Cancelling, Timecode, 24-bit/32-bit float Dual-file internal recording |
| Dimensiuni (L×W×H) | 53.85x28.69x22 mm |
| Greutate | 25.1 g |
| Continut pachet | 1 x Receptor DJI Mic 3; 1 x Cablu audio adaptor DJI Mic 3 Locking Audio 3.5mm TRS-TRS; 1 x Adaptor smartphone DJI Mic 3 (USB-C); 1 x Husa compacta DJI Mic 3; 1 x Cablu USB-C - USB-C |
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Garantie baterii | 6 luni |
| Cod produs | CP.RN.00000477 |
* Fotografiile produsului DJI Mic 3 Receptor wireless au caracter orientativ si pot contine accesorii care nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice si pretul sunt informative, pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
* Toate preturile afisate pe site includ TVA.
* Termenul de livrare este de maxim de 10 zile de la data confirmarii de catre banca a achitarii produsului in cazul transferului bancar sau a confirmarii comenzii de catre agentul economic in cazul platii ramburs. In cazul nedorit al unor intarzieri datorate transportatorului, a unui caz fortuit sau de forta majora, situatii prevazute la art. 1351 Cod Civil consumatorul poate solicita restituirea sumei achitate prin email sau apel telefonic si vom procesa in cel mai scurt timp posibil. Prin efectuarea comenzii si achitarea costului consumatorul corect informat accepta acesti termeni.
* Toate preturile afisate pe site includ TVA.
* Termenul de livrare este de maxim de 10 zile de la data confirmarii de catre banca a achitarii produsului in cazul transferului bancar sau a confirmarii comenzii de catre agentul economic in cazul platii ramburs. In cazul nedorit al unor intarzieri datorate transportatorului, a unui caz fortuit sau de forta majora, situatii prevazute la art. 1351 Cod Civil consumatorul poate solicita restituirea sumei achitate prin email sau apel telefonic si vom procesa in cel mai scurt timp posibil. Prin efectuarea comenzii si achitarea costului consumatorul corect informat accepta acesti termeni.





Comentariile utilizatorilor pentru DJI Mic 3 Receptor wireless
Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificati. [ Conectare | Inregistrare ]