DJI Mic Mini (2 TX + 1 RX + Carcasa incarcare) - Kit dual microfon wireless
529,99 lei
Prețul include TVA 21%
Prețul NU include transport - 19.99 lei
Prețul NU include DEEE - 1.45 RON (TVA inclus)
Disponibilitate: precomanda
Cumpara in 12 rate fara dobanda:
44,17 lei / luna
Produse similare
Descriere
Pentru a beneficia de cele mai bune condiții (garanție, actualizări și suport), recomandăm activarea produsului DJI în termen de 24 de ore de la achiziție.
Specificatii tehnice
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
|---|---|
| Conectivitate | Bluetooth 5.3, USB-C |
| Continut pachet | 2 x Transmitator DJI Mic Mini; 1 x Receptor DJI Mic Mini; 1 x Cablu audio DJI Mic Mini 3.5mm TRS; 1 x Adaptor smartphone DJI Mic Mini (Type-C); 2 x Protectie impotriva vantului (negru/gri); 2 x Protectie impotriva vantului (negru); 2 x Magnet pentru clip DJI Mic Mini; 1 x Husa compacta DJI Mic Mini; 1 x Carcasa incarcare |
| Autonomie | Pana la 11.5 ore (TX), pana la 10.5 ore (RX) |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Timp de incarcare | Aprox. 90 minute (TX), 100 minute (RX), 120 minute (carcasa incarcare) |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Dimensiuni (L×W×H) | 26.55x26.06x15.96 mm (TX), 46.5x29.61x19.32 mm (RX), 96.1x41x59.35 mm (carcasa incarcare) |
| Frecvente de operare | 2.400-2.4835 GHz |
| Capacitate acumulator | 114 mAh (TX), 170 mAh (RX), 1950 mAh (carcasa incarcare) |
| Garantie baterii | 6 luni |
| Tip microfon | Omnidirectional |
| Raspuns in frecventa | 20 Hz - 20 kHz (Low Cut Off); 100 Hz - 20 kHz (Low Cut On) |
| Nivel maxim de presiune sonora (SPL) | 120 dB SPL |
| Distanta maxima de transmisie | 400 m (Masurat intr-un mediu deschis, fara obstacole si fara interferente. Datele sunt doar cu titlu informativ) |
| Numar transmitatoare (TX) | 2 |
| Tip transmitator | Clip-on |
| Numar receptoare (RX) | 1 |
| Tip receptor | Montura aparat |
| Carcasa de incarcare | da |
| Greutate | 10 g (TX), 17.8 g (RX), 139 g (carcasa incarcare) |
| Alte functii | Noise Cancelling |
| Cod produs | CP.RN.00000433 |
* Fotografiile produsului DJI Mic Mini (2 TX + 1 RX + Carcasa incarcare) - Kit dual microfon wireless au caracter orientativ si pot contine accesorii care nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice si pretul sunt informative, pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
* Toate preturile afisate pe site includ TVA.
* Pentru produsele care nu sunt in stoc termenul de livrare este influentat de stocul producatorului si de conditiile de transport. Efectuarea platii unui avans reprezinta acordul consumatorului pentru un termen de comun acord convenit in limita intervalului de 30 zile de la data achitarii avansului. In cazul retragerii tardive din contract pana la indeplinirea obligatiilor vanzatorului compensatiile datorate vor fi egale cu valoarea produsului comandat, dat fiind ca acest produs reprezinta o comanda speciala nefiind uzual in stocul vanzatorului ( in acest caz prestator de servicii ) In cazul in care termenul de livrare depaseste 30 zile suma se va restitui in contul din care a fost efectuata plata. Consumatorul poate solicita anterior restituirii daca doreste sa accepte un termen mai lung decat cele 30 zile prin email indicand perioada agreata. Prin efectuarea comenzii si achitarea costului consumatorul corect informat accepta acesti termeni.
* Toate preturile afisate pe site includ TVA.
* Pentru produsele care nu sunt in stoc termenul de livrare este influentat de stocul producatorului si de conditiile de transport. Efectuarea platii unui avans reprezinta acordul consumatorului pentru un termen de comun acord convenit in limita intervalului de 30 zile de la data achitarii avansului. In cazul retragerii tardive din contract pana la indeplinirea obligatiilor vanzatorului compensatiile datorate vor fi egale cu valoarea produsului comandat, dat fiind ca acest produs reprezinta o comanda speciala nefiind uzual in stocul vanzatorului ( in acest caz prestator de servicii ) In cazul in care termenul de livrare depaseste 30 zile suma se va restitui in contul din care a fost efectuata plata. Consumatorul poate solicita anterior restituirii daca doreste sa accepte un termen mai lung decat cele 30 zile prin email indicand perioada agreata. Prin efectuarea comenzii si achitarea costului consumatorul corect informat accepta acesti termeni.



Comentariile utilizatorilor pentru DJI Mic Mini (2 TX + 1 RX + Carcasa incarcare) - Kit dual microfon wireless
Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificati. [ Conectare | Inregistrare ]